Dostawa

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX (usługa expres 24h). Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.

Sposób dostawyKoszt dostawyUwagi dodatkowe
Odbiór osobisty0 złZamówione produkty możesz odebrać w naszych sklepach w Krośnie oraz w Dukli - zobacz gdzie znajdują się nasze sklepy.
Przesyłka kurierska - przedpłata14 złKoszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić stosowny protokół w obecności kuriera.
Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
Przesyłka kurierska - za pobraniem18 zł