OBRAZEK SREBRNY DLA DZIEWCZYNKI NA KOMUNIĘ

Nowy produkt

Obrazek srebrny z podpisem: "Pamiątka I Komunii Świętej" przedstawiający modlącą się dziewczynkę oraz kielich z Hostią. Produkt oryginalny włoskiej firmy BELTRAMI na drewnianym podkładzie. Ekskluzywny prezent wykonany z aluminium i srebra najwyższej jakości - próba 925. Na odwrocie jest miejsce na umieszczenie grawerowanej tabliczki z życzeniami/dedykacją, którą otrzymasz gratis.

Więcej szczegółów

57 szt. dostępne

59,99 zł brutto

Opis

kod producentaBC6528A
producent obrazkaBeltrami (Włochy)
gwarancja24 miesiące
kształt obrazkaserce
materiał (front)aluminium + srebro próby 925
materiał (tył)HDF lakierowany
możliwość postawieniatak
możliwość powieszeniatak

Więcej informacji

Obrazek srebrny z podpisem: "Pamiątka I Komunii Świętej" przedstawiający modlącą się dziewczynkę oraz kielich z Hostią. Produkt oryginalny włoskiej firmy BELTRAMI na drewnianym podkładzie. Ekskluzywny prezent wykonany z aluminium i srebra najwyższej jakości - próba 925, całość pokryta warstwą lakieru ochronnego. Zapobiega to ciemnieniu srebra, a obraz pozostanie doskonałej jakości przez wiele lat. Na odwrocie jest miejsce na umieszczenie grawerowanej tabliczki z życzeniami/dedykacją.

Obrazek posiada podpórkę dzięki czemu można go postawić na dowolnym płaskim podłożu - komoda, kominek, regał itp.

PAMIĘTAJ O GRATISIE !!! Kupując ten obrazek otrzymasz zupełnie za darmo METALOWĄ tabliczkę z wygrawerowaną dedykacją lub życzeniami, szczegóły w dalszej części opisu.

Obrazki srebrne dostępne w naszej ofercie stanowią doskonałą pamiątkę Chrztu Świętego, Roczku, pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej, Bierzmowania, ślubu i innych uroczystości rodzinnych.
Oferowane obrazki przedstawiają wizerunki aniołków, Świętej Rodziny oraz sakraliów. Obrazki wykonane z aluminium i srebra najwyższej jakośći (próba 925) renomowanych włoskich firm Valenti, Belcom, Beltrami, Sovrani, Mida, Fantin Argenti, International Gift.

W zestawie razem z obrazkiem otrzymujesz:

  • obrazek
  • wygrawerowaną tabliczkę z życzeniami lub dedykacją
  • eleganckie pudełko (oryginalne - producenta obrazka)
  • ozdobną torebkę

Jak zamawiać obrazki z grawerem?

Aby zamówienie przebiegło szybko i sprawnie prosimy przesłać treść życzeń jakie mamy wygrawerować na tabliczce, którą zazwyczaj umieszczamy na tylnej części obrazka.

Życzenia możesz wpisać w uwagach do zamówienia lub przesłać na adres: sklep@satysfakcje.pl (po złożeniu zamówienia)

Przykłady Tabliczek z życzeniami

Jeśli nie masz pomysłu na życzenia czy dedykację, zapraszamy do skorzystania z naszej bazy życzeń i cytatów na każdą okazję, poniżej przedstawiamy klika przykładowych tekstów z okazji Chrztu Świętego. Po więcej zapraszamy na stronę: http://www.zamex.eu/zyczenia/